גלריה

ברוכים הבאים לגלריה, המקום שמציג את העבודות של כמה מהצלמים החשובים בעולם. כאן תמצאו שורה של עבודות של צלמים שונים מרחבי העולם העוסקים במגוון רחב של נושאים ותחומים בצילום.

בקטגוריה זו תוכלו ללמוד מעט על הצלמים המופיעים בה, לקרוא קצת חומר רקע ובעיקר להתרשם מהעבודות שלהם.

יש לכם רעיונות לגלריות חדשות? אנחנו רוצים לשמוע מכם. אנא צרו עמנו קשר דרך הקשיור אודות בראש העמוד. אנחנו נשמח להציג כאן עבודות של צלמים חדשים.

גלריה

עמוד: 1 2

Loretta Lux
Loretta Lux
Loretta Lux היא צלמת גרמניה אשר נולדה בשנת 1969 ב-Dresden. היא באה מרקע של ציור והיא למדה ציור ב-Akademie der Bildenden Kunste במינכן עם Gerd Winner בשנים 1990-1996. בשנים האחרונות, עברה Lux מציור לצילום והחלה לייצר את הדימויים המוכרים שלה העוסקים כולם סביב הילדות.

Jeff Wall
Jeff Wall
Jeff Wall הוא צלם, אמן, היסטוריון, מרצה ומבקר אמנות קנדי אשר במשך יותר מ-25 שנה מייצר דימויים מרתקים ומרהיבים של החברה הקנדית ובעצם של החברה שבה כולנו חיים. Wall החל לצלם בשנות ה-70 ופועל מאז ועד היום. הוא הציג את הצילומים שלו ברחבי העולם בכמה מהמוזיאונים וגלריות החשובים והגדולים ונחשב היום לאחת הדמויות המשפיעות והפעילות ביותר בתחום האמנות העכשווית.

Alec Soth
Alec Soth
Alec Soth הוא צלם אמריקני צעיר אשר נולד ומתגורר ב-Minneapolis, Minnesota ארה"ב. במהלך הקריירה שלו זכה Soth בפרסים רבים ועבדותיו מוצגות דרך קבע במוזיאונים מובילים בעולם ביניהם ה-San Francisco Museum of Modern Art, ה-Museum of Fine Art Houston ו-Walker Art Center ב-Minneapolis. ספרו הראשון, Sleeping by the Mississipi יצא לאור ב-2004 ועכשיו, בימים אלה, יצא לאור ספרו השני הנקרא Niagara.

Edward Burtynsky
Edward Burtynsky
Edward Burtynsky הוא אחד הצלמים הקנדים המוכרים והמוערכים ביותר. עבודותיו המתארות נופים תעשייתיים כלולות באוספים של 15 מהמוזיאונים המובילים בעולם, ביניהם ה-National Gallery of Canada, ה-Bibliotèque Nationale בפריס, ה-Museum of Modern Art ו-Guggenheim Museum בניו יורק. תמונותיו של Burtynsky חוקרות את הקשר המסובך להפליא, בין התעשיה לטבע, בהציגו את יסודות התעשיה המודרנית במראות אקספרסיביים המוצאים יופי ואנושות במקומות הכי לא צפויים.

Richard Avedon
Richard Avedon
Richard Avedon היה אחד מצלמי הפורטרטים המפורסמים והמוכרים ביותר בעולם. צילומיו הוצגו באינספור גלריות, מגזינים, עיתונים ומוזיאונים ברחבי העולם. הפורטרטים שלו מוכרים בעיקר בזכות היכולת המופלאה שלו להגיע למהות של מצולמיו ולגרום להם להרגיש בנוח מול המצלמה.

Richard Misrach
Richard Misrach
Richard Misrach הינו אחד מהצלמים המשפיעים והמוכרים ביותר מבני דורו. צילומי הצבע שלו ואופן הצגתם פילסו דרך לצלמים רבים אשר באו אחריו. תצלומים של Misrach מוצגים דרך קבע במוזיאונים ובגלריות המובילים בעולם וכן באוספים של מוזיאונים שונים ביניהם גם ה-MoMA.

Robert Frank
Robert Frank
Robert Frank הינו אחד מהצלמים המשפיעים ביותר בעולם הצילום. סדרת העבודות שלו The Americans נחשבת עד היום לאחת מעבודות האמנות המשפיעות והחשובות ביותר בתחום מסוים בעולם האמנות. בסדרת עבודות זו, עוסק Frank בחברה האמריקנית, באפליה שבתוכה ובתופעת הגזענות.

Andreas Gursky
Andreas Gursky
Andreas Gursky הוא אחד מהצלמים העכשויים המובילים בעולם. עבודותיו מוצגות דרך קבע בגלריות ובמוזיאונים המובילים בעולם. בתמונותיו בוחן Gursky בין היתר את תרבות הצריכה המערבית ואת נושא הזהות בחברה קפיטליסטית.

Hiroshi Sugimoto
Hiroshi Sugimoto
אחד מהצלמים והאמנים המרתקים ביותר הפועל כיום. הושפע רבות מהאמנות הקונספטואלית והמינימליזם. עבודותיו מוצגות ברחבי העולם בגלריות הבולטיות והחשובות ביותר.

Arnold Newman
Arnold Newman
אחד מגדולי צלמי הפורטרטים שהיו אי פעם. עבודותיו מוכרות בכל העולם והוא זוכה להכרה רבה הן בעולם האומנות והן בעולם הצילום המסחרי.

עמוד: 1 2

קישורים נוספים

תכנים
גלריה
תחרות צילום
תיק עבודות
פורום
חדשות צילום
מדריך אתרים